Bielizna ślubna

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Autor: Aleksander

Ślub to szczególny dzień dla każdej dziewczyny. Każda chciałaby wyglądać w tym najważniejszym dniu w życiu wyjątkowo i zjawiskowo. Każdy szczegół, każdy najbardziej zdawałoby się nieistotny drobiazg musi wtedy być idealnie dobrany i dopasowany.

Nie ma mowy o żadnej pomyłce, czy też wyjątku. Nic z tego. Na wszystko są jakieś przesądy – wiadomo, że panna młoda powinna mieć coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego.

Cóż, trudno to wszystko spamiętać, ale gwarantuje, że niemalże każda panna młoda, nawet ta, która deklaruje, że w przesądy nie wierzy, ściśle stosuje się do powszechnie obowiązujących podczas ślubu reguł, a raczej należałoby powiedzieć – przesądów.

Bardzo ważnym elementem ślubnego stroju jest oczywiście bielizna – niewinna, ale jednocześnie bardzo zmysłowa i kusząca. Dla skorygowania talii warto wybrać cielisty gorset, który efektownie uwypukli kobiece wcięcie.

Alternatywą jest śnieżnobiały gorset, który idealnie zaprezentuje się podczas nocy poślubnej i rozbudzi zmysły i wyobraźnię świeżo upieczonego pana młodego. Oprócz tego, kobiecy brzuch pięknie się spłaszczy, a biust zostanie ładnie wyeksponowany. Jest to niezbędne zwłaszcza przy sukienkach, które nie mają usztywnienia w talii i biuście.

Kolejnym elementem ślubnego stroju są oczywiście majteczki. Tutaj wybór zależy już od indywidualnych preferencji panny młodej, choć należy pamiętać, aby bielizna nie była widoczna spod obcisłej sukieneczki. Wygląda to wówczas wybitnie nieestetycznie.

Bielizna nade wszystko powinna być maksymalnie dopasowana. Bardzo istotnym elementem stroju panny młodej jest podwiązka, najlepiej w niebieskim kolorze. Jest to fikuśna drobnostka, kobiecy fatałaszek mający niebanalne znaczenie w czasie wesela. W trakcie wesela ten, kto zdoła zdjąć podwiązkę pannie młodej może liczyć na gratyfikację w postaci dobrego alkoholu od pary młodej.

Elementem bielizny, który młoda musi wybrać są pończochy, które skutecznie wypierają rajstopy. Do pończoch należy dobrać odpowiedni pas, który będzie podtrzymywał pończochy przez ten cały, szalony wieczór i noc.


Dreamgirl – bielizna na wieczór panieński oraz noc poślubną Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.