Dekoracje świetlne na weselu

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Wiele osób pragnie, aby sala weselna wyglądała jak najlepiej.

Warto zdawać sobie sprawę, że mogą w tym pomóc dekoracje świetlne. Godne polecenia jest zapoznanie się z wybranymi propozycjami.

Oświetlenie dekoracyjne

Oświetlenie dekoracyjne w ostatnim czasie jest bardzo popularne na weselach. Występuje ono w postaci reflektorów, listw LED, laserów czy też projektorów GOBO. Jeżeli wesele jest organizowane w sali wyposażanej w taras, to doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie oświetlenia architektonicznego w przypadku pleneru, ścian budynku lub drzew. Przygotowanie oświetlenia dekoracyjnego to zadanie, które realizują np. firmy dekoratorskie lub firmy, które specjalizują się jedynie w tym zakresie. Orientacyjne koszty wynajęcia:

  • projektora GOBO to 300 zł,
  • listwy LED to 60 zł,
  • reflektora to 50 zł.

Żarówki

Nowym trendem w dekoracji weselnej są ozdoby weselne wykonane z żarówek. Te ozdoby najlepiej sprawdzają się na weselach przeprowadzonych w stylu rustykalnym. Girlandy z żarówek cechują się wspaniałym wyglądem, a ponadto dodają uroczystości nuty romantyzmu. Stosuje się je przede wszystkim do dekoracji pleneru lub tarasu. Girlanda mająca 10 metrów kosztuje w przybliżeniu 130 zł.

Lampiony papierowe

Lampiony papierowe to świetna dekoracja sali weselnej. Wyróżnia się trzy rodzaje tych produktów:

  • papierowe torebki, w których można zamontować lampkę LED lub świeczkę. Jest to rozwiązanie najprostsze,
  • lampiony papierowe, które zawiesza się w ogrodzie lub pod sufitem danej sali weselnej,
  • lampiony latające, które określa się potocznie jako lampiony spełnionych życzeń.

Kurtyny ze światełkami

Kurtyny ze światełkami odznaczają się ślicznym wyglądem przypominającym niewielkie migoczące gwiazdki. Te dekoracje świetlne można umieścić w rozmaitych miejscach. Doskonale prezentują się pod sufitem, za stołem pary młodej czy za Candy Barem. Wynajęcie jednej kurtyny od firm dekoratorskich to koszt rzędu 50 zł. Jeżeli ktoś będzie chciał zakupić taką kurtynę, to powinien wiedzieć, że jedna kosztuje około 230 zł.

Fairy Berries

Ta dekoracja sali weselnej to jeden z nowoczesnych produktów. Fairy Berries to niewielkie ledowe kuleczki wyposażone we włącznik, których średnica wynosi około 2 cm. Można je ulokować niemal wszędzie. Szczególny efekt pozwalają uzyskać nocą. Zakup 50 sztuk wiąże się z wydatkiem rzędu 95 zł.