Dekoracje świetlne – włącz romantyczny nastrój

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Jak udekorować salę weselną i sprawić, aby panował na niej niepowtarzalny i romantyczny klimat? W poniższym poradniku podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Ponadto, dowiesz się, jak wykorzystać dekoracje światłem w różnych przestrzeniach.

Kolorowe balony i serpentyny już dawno odeszły w zapomnienie. Dzisiaj na salach weselnych gości nowy rodzaj dekoracji, które wprawiają w osłupienie wszystkich przybyłych na nią gości. Dekoracje świetlne to prawdziwy hit kilku ostatnich sezonów. Rozpoczynając od punktowego oświetlenia, a na spektakularnych napisach kończąc. W tym sezonie, każda para młoda, która liczy się z trendami z pewnością powinna postawić na światło dekoracyjne.

Światło na wesele – idealny sposób na wprowadzenie romantycznego nastroju

Niezależnie od miejsca położenia, a nawet stylu wesela, dekoracje świetlne stanowią niepowtarzalny i prosty sposób na wprowadzenie romantycznego klimatu. Długie łańcuchy lampek stylizowanych na stare żarówki, doskonale odnajdą się w stylu boho lub rustykalnym, zarówno w sali bankietowej, jak i na otwartym terenie. Dodatkowo, coraz więcej młodych par decyduje się również na wypożyczenie specjalnych napisów świetlnych, które stanowią idealne tło dla pamiątkowych zdjęć zakochanych oraz przybyłych gości.

Podobnie jak na planie filmowym, odpowiednie oświetlenie sali weselnej jest w stanie wprowadzić na nią niezrównany klimat. Światło o ciepłym zabarwieniu świetnie sprawdzi się w małych salach, w których młodzi pragną wprowadzić romantyczną i nostalgiczną atmosferę. Zimne barwy oświetlenia świetnie sprawdzą się natomiast w dużych salach charakteryzujących się nowoczesnym stylem, obfitującym w szklane lub metaliczne dekoracje.

Nie tylko na wesele – gdzie jeszcze możemy wykorzystać dekoracje światłem

Wesele nie jest jednak jedyną okazją, na której warto wykorzystać oryginalne dekoracje świetlne. To również doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które planują wyprawienie swoim bliskim urodzinowego przyjęcia lub uroczystej rocznicy ślubu. Dodatkowo, świetliste napisy coraz częściej wykorzystywane są również przez osoby planujące romantyczne zaręczyny. Dzięki dekoracjom świetlnym jesteśmy w stanie w szybki sposób odmienić klimat każdego miejsca.