Handmade dla Młodej Pary – przegląd pomysłów na prezent ślubny

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×


Kiedy dostajemy zaproszenie na ślub do rodziny, przyjaciół bądź znajomej pary zawsze pojawia się pytanie co powinniśmy podarować im w prezencie. Oczywiście można wrzucić pieniądze do koperty i mieć to z głowy. Jeśli jednak męczy nas prostota tej propozycji i chcielibyśmy podarować Młodej Parze coś wyjątkowego, co będzie trwałą pamiątką na długie lata bądź dodatkowy drobiazg, oprócz kartki z pieniędzmi, to powinniśmy poświęcić chwilę i poszukać jakiegoś oryginalnego upominku. Oferta rynkowa pełna jest ciekawych propozycji na podarunek ślubny. W jaki sposób wybrać tę najlepszą i najbardziej wyjątkową? Poniżej znajduje się kilka propozycji na niebanalne prezenty, z których ucieszy się każda Para Młoda!

Album pełen wspomnień

Podarujmy Parze Młodej album, dzięki któremu będą mogli zachować wszystkie najpiękniejsze przygody z podróży poślubnej w pamięci. Oprócz romantycznych zdjęć można w nim umieścić również innego rodzaju pamiątki. Para Młoda może wkleić do albumu również bilety, paragony bądź ulotki z podróży. Wszystko co będzie im przywodziło na myśl te piękne chwile spędzone jako świeże małżeństwo na szalonej wycieczce. Nie ma nic cenniejszego niż zachowane wspomnienia.

Pamiętnik na wspólne życie

Urokliwy notes, w którym młode małżeństwo opisywać będzie mogło wszystkie najlepsze momenty ze wspólnego życia. Piękny, długotrwały prezent, który zapewni im dużą radość zarówno przy uzupełnianiu jak i po latach, kiedy będą czytać swoje zapiski.

Pamiątka ze ślubu

Świetnym, aczkolwiek wymagającym odrobinę zaangażowania, pomysłem na prezent będzie piękne pudełko wypełnione życzeniami dla Pary Młodej. Poprośmy wszystkich gości, aby napisali kilka miłych słów od nich dla młodego małżeństwa, podpisali się i wrzucili to tej stylowej skrzynki zamykanej na kluczyk. Później wręczmy pudełko Parze Młodej, wraz z kluczykiem. Będzie to dla nich piękna pamiątka i miła niespodzianka.

Uroczy plakat

Cudowny obrazek, który powieszony na ścianie będzie zawsze przypominał Młodym o ich wyjątkowej uroczystości. Plakat jest wyjątkowo rozkoszny, zatem spodoba się każdemu kto zostanie nim obdarowany i będzie świetną pamiątką ślubną.

Słodkie misie ślubne

Handmade’owa para przeuroczych maskotek, które już zawsze będą przywodzić na myśl ten piękny dzień, w którym Para Młoda postanowiła złączyć ze sobą życie. Pan i Pani Miś z pewnością ucieszą młode małżeństwo i zostaną świetną ozdobą w ich wspólnym domu bądź mieszkaniu.

Wybuchowa kartka ślubna

Jeśli planujemy podarować pieniądze to warto to zrobić w zaskakujący sposób. Zafundujmy Młodej Parze niezapomniane przeżycia podczas otwierania prezentów i sprawmy by na ich twarzach pojawił się uśmiech zdumienia! Takie pudełko to wyjątkowa forma podarowania pieniędzy dla świeżego małżeństwa.

Pomysłów na prezent ślubny można znaleźć mnóstwo. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by był on wyjątkowy oraz zaskoczył Parę Młodą. Najlepsze są prezenty trwałe, które będą w dobrym stanie jeszcze przez wiele lat. To będzie świetna pamiątka dla Pary Młodej a z naszej strony piękny gest. Pamiętajmy, że ślub to dla tych dwojga ludzi ogromny krok, postarajmy się zatem jak najbardziej upamiętnić ten dzień.

JZ
Ciekawe pomysły oraz inspiracje na prezenty ślubne znajdziesz na: http://www.decobazaar.com/prezenty-slubne.html.