Podróż poślubna… z gorącymi urozmaiceniami

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Wspa­nia­łym chwi­lom mie­siąca mio­do­wego towa­rzy­szy też roz­bu­dzona namięt­ność, która ma naresz­cie szansę obja­wić się w pełni, gdy wszyst­kie sprawy zwią­zane z orga­ni­za­cją ślubu dawno już za nami. To czas relaksu i wsłu­cha­nia się w swoje potrzeby. Wresz­cie bez żad­nych wyrzu­tów sumie­nia, można sku­pić się na przy­jem­no­ściach jakie tylko przyjdą nowo­żeń­com do głowy. Przed­sta­wiamy więc garść roz­grze­wa­ją­cych inspi­ra­cji wła­śnie na tę oka­zję.

Dotykajcie się jak najczęściej

Bouquet  Roses  and  gold  ring  at  White  bed  UnderwearDotyk to jeden z uniwersalnych sposobów na wyrażanie uczuć, jednocześnie ma on także doskonały wpływ na budowanie głębokiej relacji pomiędzy partnerami. Uwalniania w mózgu podczas dotykania się oksytocyna, nie bez powodu nazywana hormonem przywiązania, pozytywnie wpływa na umacnianie więzi. Dodatkowo spontaniczne głaskanie i obejmowanie partnera, czy zaplanowane długie masaże z wonnymi olejkami, wprowadzą Was w doskonały nastrój, w sam raz do długich wieczornych igraszek we dwoje.

Zadbajcie o siebie

Dbałość o partnera i jego potrzeby nie tylko świadczy o autentyczności łączącego partnerów uczucia, ale także tworzy aurę zaufania i bliskości. To doskonały grunt do budowania namiętnej strony małżeńskiej relacji. Wiele Pań marzy o wprowadzeniu do życia erotycznego ekscytujących urozmaiceń, jak np. lubrykanty czy akcesoria erotyczne. Dla tych, które uważają wibratory za zbyt odważne zabawki, ciekawym rozwiązaniem będą eleganckie kulki gejszy do kupienia, np. w sklepie erozkosz.pl. Taki sznur pereł może być pięknym i bardzo intymnym prezentem od małżonka, który troszczy się o zdrowie i przyjemność partnerki. Kulki gejszy, nazywane również loveballs lub Ben-Wa balls świetnie wzmacniają mięśnie pochwy, co uczyni zbliżenia jeszcze intensywniejszymi dla obojga partnerów.

Spróbujcie czegoś nowego

Nic tak nie zbliża do siebie dwojga zakochanych ludzi jak wspólne próbowanie nowych rzeczy i odkrywanie nowych doznań. Wiele par, mając nareszcie czas na odkrywanie swojej seksualności, chętnie sięga też po te akcesoria erotyczne, na jakie do tej pory by się nie odważyło. Panowie, którzy chcieliby się pochwalić jeszcze większym rozmiarem swojej męskości, powinni pomyśleć o wypróbowaniu naturalnych środków powiększających penisa i pozytywnie wpływających na erekcję, jak np. penilarge do kupienia w sklepie Erozkosz. Nakładanie żelu Penilarge razem z partnerką nie tylko będzie rozgrzewającym wstępem do dalszej zabawy, ale także pozwoli panom pokazać się jako pewnych siebie i kontrolujących sytuację.