Z czego składa się profesjonalna fotokabina

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Fotokabiny to najnowsze odkrycie wszystkich tych którzy starają się w jakikolwiek sposób uatrakcyjnić imprezy firmowe, przyjęcia weselna, studniówki. Urządzenia te oczywiście wykonują ekspresowo zdjęcia dzięki czemu zapewniają sporej dawki rozrywki uczestnikom wyżej wspomnianych imprez. Trzeba jednak wiedzieć jak powinna prezentować się w pełni profesjonalna kabina, co musi być na jej wyposażeniu i nie tylko aby zlecić dostarczenie urządzenia tylko i wyłącznie najlepszym firmom.

Film with imagesSam mechanizm fotograficzny urządzenia jest niezwykle ważny i powinien składać się z najlepszych aparatów fotograficznych oraz lampy błyskowej o konkretnej mocy. Wszystko to celem wykonywania jak najlepszych jakościowo zdjęć. Fotokabiny stają zazwyczaj podczas imprez różnego rodzaju i dlatego odpowiednie oświetlenie dostarczy to czego chcą imprezowicze. Oprócz tego nie wolno zapominać o drukarce odpowiedzialnej za wydruk zdjęć. Dobra drukarka wykonująca zdjęcia wysokiej jakości oraz szybko drukująca to podstawa w fotokabinach.

Naturalnie nie można zapominać o tym aby mieć pod ręką dostęp do wykonanych wcześniej zdjęć, to przecież nie działa jak typowy aparat Polaroid. Dlatego profesjonalne firmy dostarczające fotokabiny przygotowują komputer z oprogramowaniem pozwalającym na przygotowanie późniejsze zdjęć w rozmaitych wariacjach.

Najnowocześniejsze fotokabiny wyposażone są w tzw. efekt green screen czyli wykonane zdjęcia może zostać przerobione, można dodać wymyślne tła. Jeżeli konkretna fotokabina nie posiada opcji green-screen to dobrze aby chociaż były tła tradycyjne, które również zapewniają dodatkowej atrakcji osobom korzystającym z fotokabiny. Nie zapomina się także o zwolennikach najnowocześniejszych technologii i ludziach żyjących na okrągło  w internecie. Fotokabiny w roku 2015 mogą zagwarantować opcje Wi-Fi, co powoduje że zdjęcie w niej wykonane od razu może wylądować na popularnych portalach społecznościowych.

Chcąc wynajmować tego rodzaju urządzenia choćby na imprezy plenerowe gdzie może być problem z zapewnieniem dostaw prądu, nie powinno być problemów z prawidłowym zapewnieniem działania fotokabiny. Dobra fotokabina będzie dodatkowo wyposażona w zasilanie awaryjne UPS co gwarantuje pracę bez zasilania nawet do 5 godzin.

One thought on “Z czego składa się profesjonalna fotokabina

  1. Fotobudka zwana też fotokabiną to jedna z nielicznych nowych usług w branży foto. Fajnie, że tego typu usługa się pojawiła. Dobrze byłoby aby została rozreklamowana dużo szerzej wychodząc poza krąg imprez weselnych i eventowych. Mogłaby się przecież pojawiać na różnego rodzaju festynach. Tak więc niezależnie od zarabiania na sprzedaży i wynajmie fotobudek warto je szeroko promować np. na stronie foto-rynek.pl

Comments are closed.