Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – czy warto je wybierać?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Zaślubiny i bal weselny to niewątpliwe jedne z najbardziej doniosłych uroczystości w życiu każdego człowieka, w których uczestniczą najbliżsi, rodzina, przyjaciele i znajomi. Wszystkie te osoby trzeba poinformować, kiedy, gdzie i z jakiej okazji są zaproszeni oraz oczywiście przez kogo. Od wieków służą temu karty inwitacji. Współcześnie ich oferta jest niezmiernie szeroka – z jednej strony stanowi to pole do popisu inwencji przyszłych małżonków, jednak z drugiej nastręczać może wiele kłopotów, gdyż wielu osobom z trudem przychodzi poczynienie stosownej decyzji w przedmiocie wyboru tego jednego i niepowtarzalnego wzoru zaproszenia. Z tego też powodu w niniejszym artykule przedstawiamy interesującą i chętnie kupowaną propozycję – zaproszenia  ślubne ze zdjęciem.

zaproszenia12

Stary zwyczaj i tradycja nakazują wręczać gościom proszonym na ślub inwitacje w formie papierowej. Poprzez takie działanie nie tylko informujemy ważne dla nas osoby o wyjątkowej okazji, ale również wyrażamy żywiony wobec nich szacunek. Ten sposób informowania gości o mającym odbyć się wydarzeniu gwarantuje również uniknięcie ewentualnych nieporozumień, pomyłek związanych z datą, godziną lub miejscem uroczystości, gdyż wszystko jest zapisane.

Rodzaje zaproszeń ślubnych

Na rynku dostępny jest ogromny wachlarz przeróżnych wzorów, kolorów i modeli zaproszeń ślubnych. Dlatego przyszli małżonkowie mogą wybierać pośród szeregu fasonów – tradycyjnych, eleganckich, nowoczesnych, zabawnych. Praktycznie w każdą z wymienionych konwencji da się wpisać formę zaproszeń ze zdjęciem młodej pary. Jest to niezmiernie interesująca propozycja gwarantująca maksymalną personalizację inwitacji.

Zaproszenia z fotografią

Niesamowitym wręcz hitem w ostatnim okresie stały się zaproszenia ślubne ze zdjęciem młodej pary. Taki trend w zasadzie nie dziwi, gdyż ten szczególny i wyjątkowy dzień, jakim są zaślubiny oraz wesele wymaga szczególnej oprawy. Zaproszenia to rzecz niezmiernie ważna – to one bowiem stanowią wstęp do uroczystości, warto zatem by inwitacja była niezapomniana i oryginalna. Należy ponadto pamiętać, że oprócz swojej użytecznej funkcji zaproszenia będą dla wielu osób wspaniałą pamiątką jeszcze przez długie lata.

– Zaproszenia ślubne ze zdjęciem cieszą się od jakiegoś już czasu dużą popularnością wśród przyszłych państwa młodych. Dzieje się tak dlatego, że takie karty zawsze są niepowtarzalne. Efekt taki uzyskuje się dzięki umieszczeniu na pierwszej stronie wspólnej, dowolnej fotografii zapraszających na swój ślub. Zdjęcie takie jest zupełnie inne, niż te z dnia uroczystości i to właśnie stanowi jego wyjątkowość i atrakcyjność – mówi ekspert z serwisu zaproszeniaslubne.pl. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem przyszłych państwa młodych są unikatowe i nietuzinkowe, łączą w sobie funkcjonalność, nowoczesność oraz element sentymentalny.

Najważniejsze informacje – zaproszeniu ślubne

Oczywistym jest, iż w inwitacji takiej muszą znaleźć się podstawowe informacje na temat tego kto i kogo zaprasza oraz na jaką uroczystość, a także. adres, dokładna data i godzina ślubu oraz zabawy weselnej. Ważnym jest, aby osobiście wręczyć zaproszenia takim osobom, jak dziadkowie i babcie, rodzeństwo oraz najbliżsi przyjaciele. Pozostałym, jeżeli nie ma innej ewentualności, można inwitacje wysłać drogą pocztową. – Na zaproszeniu powinna być również zamieszczona informacja, czy zaproszeni są dorośli (małżeństwa) sami, czy wraz z potomstwem. Osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia powinny otrzymać osobną kartę. Natomiast w przypadku, gdy zależy nam na obecności kogoś, co do kogo nie mamy pewności o statusie partnerskim, najbezpieczniej użyć sformułowania – wraz z osobą towarzyszącą. – dodaje ekspert z serwisu zaproszeniaslubne.pl