Zaręczyny – huczne, kameralne, niezwykłe?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

zaręczyny

Zaręczyny wszystko się zaczyna. Gdy kobieta powie „tak”, rozpoczyna się dla danej pary zakochanych zupełnie nowy rozdział w życiu. W zdecydowanej większości przypadków to właśnie w niedługim czasie po zaręczynach rozpoczynają się przygotowania do ślubu. No właśnie…ale jakie te zaręczyny (zwane w czasach dawniejszych zrękowinami) właściwie powinny być?

Nie tylko romantyczna kolacja, czyli pomysły mężczyzn na zaskoczenie wybranek

Bardzo często panowie zdecydują się zaprosić swojej wybranki do ekskluzywnych restauracji, by tam (w pięknych okolicznościach) wyciągnąć pierścionek i zadać niezwykle ważne pytanie. Nie jest to jednak oczywiście jedyna metoda. Nierzadko zaręczyny odbywają się także podczas wakacji – trzeba przyznać, że to dość oczywista sprawa, wszak to na urlopie jest się wyluzowanym, na się dużo czasu dla siebie, łatwo osiągniecie pełnej romantyzmu atmosfery podczas spaceru brzegiem morza.

Czasami para zakochanych wybiera się jednak na zupełnie zwyczajny spacer po parku i wtedy TO się dzieje – jak widać sposobów na poproszenie kobiety o rękę jest wiele. czasami pierścionki ukryte zostają w jedzeniu (trzeba jednak tę sprawę dokładnie przemyśleć i przygotować perfekcyjnie, by nie okazało się, że biżuteria zostanie przypadkowo połknięta).

Coraz częściej zdarza się tak, że mężczyzna pragnie poprosić o rękę swoją wybrankę serca w sposób bardzo spektakularny, stąd zaręczyny na stadionach piłkarskich czy koncertach pełnych ludzi, pod woda, w balonie, podczas jazdy typu offroad…Pomysłów jest wiele, a nie zawsze to właśnie mężczyzna jest pomysłodawcą. Okazuje się bowiem, że jest w naszym kraju coraz więcej firm pomagających w tym, by udało się urządzić zaręczyny doskonałe.

Klasycznie z rodzicami?

Odchodzi się coraz częściej od tego, by prosić kobietę o rękę przy jej rodzicach, w klasyczny sposób, dawniej było to obowiązującą normą.

Warto jednak pamiętać o tym ,iż nie zawsze liczą się fajerwerki i niezwykłe pomysły na dzień zaręczyn (chociaż oczywiście są one jak najbardziej pożądane), lecz w istocie liczy się sam fakt tego, że para zaczyna zupełnie nowy etap.

Pomysły na zaręczyny, rady dotyczące planowania ślubu, sposoby na udane wesele

Wszystkich, którzy chcieliby zainspirować się w kwestii okołoślubnych tematów, serdecznie zapraszamy już dziś do odwiedzenia www.towesele.pl. Można tu uzyskać mnóstwo informacji, znaleźć idealny zespół muzyczny, fotografa czy firmę zajmującą się dekoracjami…Warto znać ten adres!